Rejsy mazurskie

REJSY ŻEGLARSKIE DLA DOROSŁYCH

Tabela MAZURY 2017

zeglujznami-pl-terminy-2017

Organizatorem rejsów żeglarskich po mazurach jest AGENCJA ŻEGLARSKA zeglujznami.pl
Komodorem Agencji Żeglarskiej zeglujznami.pl  jest Wojciech Jakubowski – Jachtowy Sternik Morski Patent nr. 2998 Instruktor Żeglarstwa PZŻ nr. 2195 – Starszy Ratownik Wodny.

Organizujemy rejsy żeglarskie dla dorosłych.
Żeglujemy po południowej części kompleksu Wielkich Jezior Mazurskich.

Rejsy rozpoczynamy w porcie Ośrodka Wypoczynkowego SUS Rybitwy nad jeziorem Roś ok. 7 km. od centrum Pisza. Żeglujemy jachtami JANMOR 28 lub podobnej klasy. Jachty Janmor 28 to bezpieczne i wygodne jachty, rejestrowane na 8 osób załogi. Rejsy odbywają się w dwa/trzy jachty co znacznie zwiększa wzajemne bezpieczeństwo. Załogę stanowi najczęściej 6 osób plus sternik, czyli na rejsie jest od 14 do 21 osób. Uczestnicy rejsów są pełnoletni w przedziale wiekowym od 18 do 55 lat.
Składy osobowe załóg dobieramy pod względem wieku.

Opłata za tygodniowy rejs za 1 osobę to 895 zł.

Cena zawiera :

  1. Miejsce oraz nocleg na jachcie.
  2. Podstawowe przeszkolenie z obsługi jachtu oraz bezpieczeństwa na jachcie.
  3. Wyżywienie (3 posiłki), ale bez napojów chłodzących , kawy i innych używek.
  4. Opłaty portowe ( postój i ładowanie akumulatorów).
  5. Paliwo do silników jachtowych.
  6. Ubezpieczenie uczestników rejsu (NNW).
  7. Ubezpieczenie zgodne z Ustawą o Usługach Turystycznych.

Nie mamy żadnych ukrytych kosztów w postaci dodatkowej zrzutki czyli kasy jachtowej, potrzebnej na opłaty portowe, paliwo czy też zakup żywności jak to często bywa na innych rejsach. Wszystko macie Państwo w cenie, dostarczone na jacht i nie tracicie swego urlopu na chodzenie po sklepach i kupowanie prowiantu, czy też po stacjach benzynowych, aby kupić paliwo do silnika na jacht.

Dodatkowe koszty nie będące w cenie:

  1. Indywidualne opłaty związane z korzystaniem z pryszniców i WC w portach.
  2. Indywidualne ładowanie telefonów w portach.

Uczestnicy rejsów nie muszą posiadać żadnych żeglarskich umiejętności lub uprawnień. Jeśli jednak posiadacie Państwo takie umiejętności, to będą one mile widziane i będziecie mogli z nich korzystać, czyli siedzieć za sterem pod nadzorem sternika. Nie wymagamy również umiejętności pływania wpław. Żeglarstwo jest specyficzną formą spędzania wolnego czasu, jest sportem zespołowym. Większość dnia spędzamy na niewielkiej przestrzeni jachtu, dlatego oczekujemy od uczestników umiejętności dobrego współżycia w grupie oraz umiejętności podporządkowania się poleceniom dowodzącego jachtem.

Specjalizujemy się w organizowaniu rejsów dla osób pełnoletnich, a nawet w wieku dojrzałym. Organizujemy je zarówno dla osób indywidualnych, ale też dla grup zorganizowanych (firmowych), czy też nieformalnych grup przyjacielskich. Najczęściej uczestnikami rejsów są single obojga płci.

W indywidualnych przypadkach mogą brać udział w naszych rejsach również osoby niepełnoletnie, ale wyłącznie pod nadzorem osób dorosłych w tak zwanych załogach rodzinnych.

Jacht prowadzić będzie osoba z odpowiednim do tego patentem żeglarskim.

Zapisz się na rejs Tutaj