Kursy żeglarskie w Szkole Żeglarstwa Dagra.

Szukasz pomysłu na wakacyjną przygodę dla siebie lub swoich znajomych? Organizujesz wypad ? Chcesz zdobyć nowe uprawnienia żeglarskie? Zapoznaj się z naszą ofertą i przekonaj się, że trafiłeś w dziesiątkę.

Kursy żeglarskie

Szkoła Żeglarstwa Dagra daje niepowtarzalną możliwość odkrycia w sobie pasji do żeglowania. Doświadczeni instruktorzy prowadzą tygodniowe kursy żeglarskie składające się z części teoretycznej oraz części praktycznej. Udział w kursie żeglarskim to doskonała okazja do posmakowania żeglarstwa i doskonalenia swoich umiejętności pod czujnym okiem profesjonalnego instruktora. Szkolenie dedykowane jest dla osób początkujących jak również dla osób już żeglujących lecz nie posiadających patentu żeglarskiego. W sezonie 2015 szkolenia rozpoczynamy już od 30.05 .

Tutaj znajdziesz informacje na temat kursów żeglarskich

Misją Szkoły Żeglarstwa DAGRA jest szkolenie żeglarskie zgodne z etykietą jachtową.

Zadanie, którego podjęli się instruktorzy i kapitanowie Szkoły Żeglarstwa DAGRA nie ogranicza się tylko do nauki manewrowania jachtem żaglowym. Dobry żeglarz to nie tylko żeglarz doskonale wyszkolony technicznie, ale żeglarz świadomy wartości etykiety i kultury żeglarskiej, żeglarz pokorny, bo świadomy potęgi wiatru i wody, w końcu żeglarz otwarty na nowych ludzi, doświadczenia, wyzwania, bo żeglarstwo to także praca nad własnymi słabościami oraz hartowanie charakteru. Szkolimy w oparciu o proste, sprawdzone zasady.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą żeglarską ofertą szkoleniową, skierowaną do wszystkich stawiających pierwsze kroki w tej dyscyplinie i tych, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności. Także osoby, poszukujące sposobu na ciekawe i niebanalne spędzenie czasu, w nowym towarzystwie na pewno znajdą tutaj coś dla siebie.

Szkolenia żeglarskie na patent żeglarza jachtowego to nasza pasja.

Kursy żeglarskie dla dorosłych i młodzieży

Kurs na stopień Żeglarza Jachtowego PZŻ

Żeglarstwo to dla nas największa przyjemność, dlatego chcemy zarażać nią innych. Podczas kursów uczymy nie tylko teorii oraz praktycznego manewrowania jachtem, przekazujemy także wiedzę wynikającą z naszego wieloletniego doświadczenia. Przygotowujemy do samodzielnego prowadzenia jachtu oraz efektywnego dowodzenia załogą. Nasze kursy prowadzone są nowocześnie i profesjonalnie.

Team Szkoły Żeglarstwa Dagra

Tutaj znajdziesz kontakt

Szkołę Żeglarstwa Dagara obsługuje Kancelaria Adwokacka Wrocław